"Ik vind het iedere dag weer heerlijk om bezig te zijn met onze klanten"

Leen Winter
Financieel Planner FFP CFP®

026 - 4720530
leen@lwfd.nl

AFSPRAAK MAKEN

"Ik ben de vliegende keep van de afdeling"

Miriam Winter
Allround medewerker

026 - 472 05 30
miriam@lwfd.nl

AFSPRAAK MAKEN

"Ik ben pas tevreden als onze relatie ook tevreden is met de resultaten"

Rick Bakker
Adviseur particuliere- en zakelijke schadeverzekeringen

026-4720530
rick@lwfd.nl

AFSPRAAK MAKEN

Denise van Binsbergen
Adviseur particuliere- en zakelijke schadeverzekeringen

026-4720530
denise@lwfd.nl

AFSPRAAK MAKEN

Linda Hansen
Binnendienst medewerker hypotheken

026-4720530
linda@lwfd.nl

AFSPRAAK MAKEN

Femke Kleering - van Beerenbergh
Adviseur particuliere schadeverzekeringen

026-4720530
femke@lwfd.nl

AFSPRAAK MAKEN

Daniël Bosch
Hypotheekadviseur

026-4720530
daniel@lwfd.nl

AFSPRAAK MAKEN